درباره ویپون

ویپون پلتفرمی جدید و هوشمند است که به کسب و کار های خود تجربه‌ای جدیدی در ارتباط با مشتریان ارائه می‌کند و باعث افزایش فروش کسب‌وکار می‌شود. ویپون یکی از زیر مجموعه‌های هلدینگ سینوس است که فعالیت خود را از سال ۱۳۹۵آغاز نمود.

ماموریت، چشم انداز و ارزشهای سازمانی

ما رویای آن را داریم تا در ارائه دنیایی از خدمات دیجیتالی جدید و جسورانه به شما پیشرو باشیم. در این راه اهدافی پیش رو داریم که ما را به ادامه راه امیدوار می‌کند. ارزش آفرینی و خلق تجربه‌ای متفاوت برای مشتریان، بهبود مشتری مداری بخش‌های خدمات‌رسان به مشتریان و فعالیت بر اساس اصول نوآوری در همه امور بخشی از دغدغه‌های ماست تا بتوانیم همیشه بهترین خدمات را به شما ارائه دهیم.

مشتری مداری

داوری نهایی در مورد کیفیت محصولات و خدمات با مشتری است. ایجاد وفاداری در مشتری و حفظ آن و به دست آوردن سهم بازار، در بهترین شکل ممکن از طریق توجه جدی به نیازهای مشتریان فعلی و بالقوه امکان‌پذیر است.

رهبری و ثبات در مقاصد

رفتار رهبران سازمان ایجادکننده شفافیت و ثبات در مقاصد سازمان است و محیطی را فراهم می‌سازد که در آن سازمان و کارکنان می‌توانند به سرآمدی دست یابند.

مدیریت بر اساس فرآیندها و واقعیات

یک سازمان هنگامی مؤثرتر عمل می‌کند که تمامی فعالیت‌های مرتبط باهم در آن درک شده و به‌طور نظام‌مند مدیریت شوند و تصمیمات مرتبط با عملیات جاری سازمان و بهبودهای طرح‌ریزی‌شده بر اساس اطلاعات قابل‌اعتمادی که دربرگیرنده برداشت‌های ذینفعان است، اتخاذ شوند.

مشارکت و توسعه کارکنان

تمامی توان بالقوه کارکنان سازمان وقتی به‌درستی بکار گرفته خواهد شد که یک سری ارزش‌های مشترک و فرهنگ اعتماد متقابل و توانمندسازی در سازمان حاکم باشد.

یادگیری، نوآوری و بهبود مداوم

عملکرد سازمان هنگامی به بیشترین میزان خود خواهد رسید که مبتنی بر مدیریت دانش و به اشتراک گذاشتن آن همراه بافرهنگ یادگیری، نوآوری و بهبود مداوم باشد.

توسعه شراکت ها

یک سازمان هنگامی مؤثرتر کار خواهد کرد که یک رابطه‌ی سودمند متقابل با شرکای تجاری خود بر اساس اعتماد، مشارکت دانش و یکپارچگی داشته باشد.

مجوز ها و گواهینامه ها

دارای مجوز رسمی از شاپرک

( شبکه پرداخت بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران )